piektdiena, 2010. gada 27. augusts

Surfpro Wavecup '10

Nu var mierīgāk uzelpot, jo visi šīsvasaras plānotie pasākumi ir paveikti, pēdējais no tiem bija Latvijas kausa posms viļņu burāšanā - Surfpro Wave Cup '10
Būtībā visu vasaru gaidijām pietiekamu vēju un 25. augustā iepūta, tā ka maz nelikās, varētu to nosaukt par šīs sezonas pirmo vētru :) Pašam diemžēl nesanāca ņemt dalību, jo pēdējā brīdi nācās griezties pie ķirurga un nu uz kādu laiciņu ūdenī līst nevaru, tāpēc vien atlika krastā patecināt siekalu, pabildēt citus un nodoties sacīķšu organizēšanai. Laiciņš nelutināja, neskatoties uz stipro vēju (kāds esot pat 30m/s brāzmās samērījis), ik pa laiciņam uzlija, biju labi sagatavojies - gumijas zābaki, mētelītis, kā arī fočikam speciāls čehols, kas beidzot pierādīja savu noderību. Bēdīgā ziņa ir tā, ka atkal neiztikām bez incidenta ar vietējo policiju, kaut arī visas atļaujas bija sakārtotas, tomēr atradās kur mums piesieties. Kārtējais spēriens no pēcpuses Pāvilostas burvībai, bet par to sezonas beigās uzrakstīšu atsevišķi.
Par sacīkstēm. Kopumā piereģistrējās 14 dalībnieki, no kuriem trīs igauņi un mūsu vienīgā meitene Guga, jācer ka drīzumā Kristapa Vītola draudzene viņai piebiedrosies  :) Apstākļi bija pasmagi, buru laukumi, ko izmantoja 3,3- 4 kvadrātmetri, dēļi paši mazākie, kādi nu kuram pieejami. No malas vērojot, krasi atšķīrās igauņu braucēji un mūsu Krišjānis, ko ari vēlāk pierādīja reultāts. Diemžēl Krišu pievīla tehnika un viņš izkrita, nenonācis līdz pusfinālam, tālāk tika trīs igauņu braucēju un mūsu Ingvars, bet arī viņš neko prātīgu neparādīja. Tā arī palika, džeki no kaimiņzemes sadalīja pirmās trīs vietas. 
Par šiem mačiem noteikt smalkāk savos blogos būs uzrakstījuši gan Māris, gan Krišs, tāpēc īpaši gari nerakstīšu :)
Savukārt publisks Paldies visiem atbalstītājiem un rīkotājkomandai.
Arnim Burmistram.
Veikaliem Quiksilver un Surfpro.
Pāvilostas Pilsētai.
Elmāram Smilteniekam - Sacīkšu galvenajam tiesnesim.
Edgaram, Lisai un Valdim - tiesnešu kolēģijai.
Edgaram un Mārtiņam - puiši, kas raustīja sacīkšu karogus.
Mārim, Dzintaram un Jankam - Surfpro team dalībniekiem
Kā arī visiem sacīkšu dalībniekiem !

Tiekamies uz ūdens.


Nav komentāru: