otrdiena, 2010. gada 6. jūlijs

Kaituss

 

  Pagājusī sestdiena izvērtās visnotaļ lustīga. Džeki no RideIt bija sarīkojuši pasākumu Užavā.  Sacensības vairākās disciplīnās - veikbordā, skimbordā, kaibordā un SUPošanā, jeb latviskāk būtu - airēšanā uz liela sērfdēļa :) Surfpro veikals bija viens no atbalstītājie, kā arī Pāvilostas serf klubs "Spinout" ņēma dalību. 
  Vieta bija izvēlēta ļoti interesanta - pludmale Užavā, kur tieši jūrā ietek upe. Vienīgā problēma varēja būt palielais attālums no Rīgas, bet tāda pati šovasar tiek novērota attiecībā uz Pāvilostu. Kā par brīnumu, sestdien tomēr iepūta, ar pūķiem varēja pabraukt, savukārt man bija līdzi mazs mācibu dēlis, ar kuru tur pat pa upīti pavizinājos. Airēšanai pastiprais vējš nedaudz traucēja, arī es ņēmu dalību šai disciplinā,bet diemžēl reālākie konkureti, Renārs un Jurčiks nepiedalījās.
  Viakatāmākie bija skimborda un veikborda kontesti, nevarētu teikt, ka gan vienam, gan otram bija piemērotākie apstākļi, tāpēc daži guva pa kādai traumai. Veikborda trase bija ierīkota upītē, uzlikti pāris trampalīni un neliela slīpsiena, vilcējs - RedBull vinča, problēmas sagādāja akmeņi upē, jo pārak dziļš nebija :) Izcēlās Strazdiņš Jānis, jo šim nebija veikborda dēļa, brauca ar skimbordu !
  Pēc sportiskās daļas sekoja afterparty lauku mājā, kilometrus trīs no pludmales. Feinu mūziku lika meitenes no Crystral sound system, bet kā jau tas nereti gadās, bija arī neliels incidents. Proti, uz šo daļu tika aicināta vietējā publika, kura arī izmantoja iespēju, diemžēl panesās nekārtības.. nē, nē, līdz kautiņam nenonāca, bet tuvu tam. Šie aizgāja mierīgi, vienīgi pa ceļam nolauza paskastītes, traktoram lukturi un piecgadīgu ābelīti..
  Zemāk ir bilžu galerija, kā arī saites, kur atrodamas citas bildes un atsauces par pasākumu.

  http://surfpro.lv/Piedzīvojumi/Perfektās-brīvdienas--Užavas-kaituss

                      

Nav komentāru: