piektdiena, 2010. gada 2. jūlijs

Kā mums gāja.


  Serf nometne nu ir galā, nedaudz atskatīšos uz notikušu, kā ari zemāk ir redzama bilžu galerija.
  Kā jau bija plānots, 28 jūnija rītā, mēs 3 instruktori un 11 dalībnieki, sapulcējāmies pie veikala Surfpro, sakāpām mašīnās un devāmies uz Pāvilostu. Spoža saule un vājš vējiņš bija ideāls kopsalikums pirmajai dienai, iesākumā iepazināmies ar Pāvilostas serf klubu, inventāru, kā arī mājvietu viļņu ielā, kas ir 3 minūšu gājienā no klubiņa.
  Starp dalībniekiem bija 5 meitenes un 6 puiši, pārsvarā visi bez īpašas pieredzes kādā no dēļu sportiem. Pirmajā dienā kaut kā aizgāja vindsērfings un skimbords, jo pūķus īsti pacelt nevarēja, savukārt mierīgākai noskaņai daži paairējās ar SUPu. Pēc aktīvās dienas, vakarpusē labi paēduši vakariņas, devāmies uz klubiņu skatīties filmas par serfu. Nākamajā dienā vēju solīja vēl mazāk, bet pie DR vēja, kombinācijā ar uzsilušo ūdeni, rodas termāls efekts un kā radīts, uz vairākām stundām iepūta, varēja gan ar pūķiem, gan burām pavingrot. Pēcpusdienā iestājās pilnīgs bezvējš, bet lai diena būtu pilnvērtīgi pavadita, sarikojām nelielu kontestu ar sērfa dēļiem - dalībnieki sacentās peldēšanā uz dēļa apkārt bojai, savukārt mēs dvām startu un piefiksējām laiku. Rezultātā nonācām līdz finālam, kurā labākā meitene, kurai tika iedots neliels handikaps,sacentās ar labāko puisi. Diezgan vienlīdzigā cīņā tomēr uzvarēja puisis un ieguva RRD karogu, savukārt meitenei tika kule ar bombongām :)
  Trešdiena mums atnāca vēl cerīgāka, jo iepūta kādus 6-8 metrus stiprs vējiņš un daudzi jau bija pirms tam apguvuši vindsērfinga pamatus, varēja vairāk nodoties kaitošanai. Šī it kā bija plānota, kā pēdējā nometnes diena, bet 6 dalībnieki izdomāja aizķerties Pāvilostā uz vēl vienu dienu. Tā ari palika, man diemžēl nācās doties ar prombraucējiem līdz Rīgai, bet kā atstāstīja Dzintars, tika pavadīta ļoti laba diena tieši kaitborda apmācībām.
  Pēc nelielas dalībnieku aptaujas, sapratu, ka visi ir ļoti apmierināti un domā kad atkal varētu iegriezties Pāvilostā. Nākamās nometnes rikosim no 12-14. jūlijam un 16-18. augustam.
  Tiekamies uz ūdens !

Nav komentāru: