pirmdiena, 2013. gada 22. jūlijs

Sērf seminārs 2013

Augusts tuvojas ! Šogad atkal visi sērferi ar savām ģimenēm un draugiem tiek aicināti nedēļu pavadīt kopā, lai kopīgi uzburātu, padziedātu, pavakariņotu pie viena katla, apspriestu visādus burāšanas noslēpumus un nedaudz palustētos.

Seminārs šogad noritēs ierastajā laikā, pirmajā augusta nedēļā (29.07.-4.08.), vieta tā pati kas bija iepriekšējā vasarā, tas ir - kādi 7 km uz dienvidiem no Pāvilostas, ar vienu piebraucamo ceļu un elegantu pludmali, sīkāk skatīt kartē.

Semināru organizē Pāvilostas sērf klubs. No savas puses mēs parūpēsimies par telts vietām,
semināra krekliem, automašīnu novietošanu, pārtiku kopējām brokastīm un pusdienām. Savukārt no jūsu puses - palīdzigas rokas malkas sagādāšanai un ēdiena pagatavošanai.
Serf kluba inventārs būs brīvi pieejams ar nosacījumu, ka tas netiek bojāts un katru vakaru, tīrs no smiltīm, tiek novietots atpakaļ. Ieteicams līdzi ņemt velosipēdus, jo bezvēja dienās tie var ļoti noderēt. Šovasar seminārā tiek plānots īpašu uzmanību pievērst bērniem, kamēr vējš nepārsniegs 7-10 metrus sekundē, katru dienu rīkosim viņiem nodarbības. 

Kas būtu jādara, ja vēlies apmeklēk semināru !
Izbrīvē sev laiku pirmajā augusta nedēļā un sagatavojies to pavadīt mežā pie jūras, kur nebūs ne elektrība, ne siltas dušas, ne aprīkotas virtuves. Ja tavā saimniecībā ir kāds sērfa, vindsērfinga vai tamlīdzigs dēlis, noteikt ņem līdzi.
Īpaša pieteikšanās nav nepieciešama, bet ja ir kādi jautājumi, raksti uz zemāk redzamo epasta adresi. Ziedojums par dalību semināra 5Ls, kuru var pārskaitīt uz zemāk redzamo konta nmr. vai samaksāt uz vietas.

Bildes no pagājušā gada semināra.

Tiekamies rietumkrastā !

konta nmr :
LV70HABA0551009150125
Dagnis Bricis 260676-12526

info :
dagnisb@windsurf.lv
+37126444934

3 komentāri:

Anonīms teica...

Civ! Te Skromanis!
Gribeju pateikties Dagnim par iespēju piedalīties Serf seminārā, kā arī saku lielu paldies semināra dalībniekiem, par laipno un atsaucīgo attieksmi pret mums - mani un Markusu! Tiekamies nākamgad, kad būsim pilnā sastāvā un uz pilnu laiku!
Māris no Siguldas

Unknown teica...

Ervīns: Paldies arī no mūsu Ģimenes par šo iespēju atpūsties un baudīt rīta peldes, maltītes un ugunskura siltumu. ARĪ NUMURA ZĪME ATRADUSIES. Tiekamies nākošajā seminārā. Sveiciens Visiem!

Ivars teica...

Bildes gan vairs nestrādā. Kādi jaunumi un tā ?