sestdiena, 2009. gada 28. novembris

Esam šaigalā.


Esam veiksmigi sasnieguši kāroto galamērķi. Ceļš bija diezgan garšs, pusotru diennakti līdz Minhenei dzīvojām Krišjāna busiņā, pēc tam 12 stundas lidmašīnā, bet galā mūs sagaidīja saule un svaigs vējiņš. Vēlāk tikām pie iznomātajiem Mercedesiem - apmēram gadus 25 veci un diezgan apšaubāmā tehniskā stāvoklī, bet uz priekšu iet :) Vadātājs patreiz mums ir TomTom, bet arī tas verķis mēdz kļūdīties un iesākumā ieveda mūs diezgan apšaubāmā kvartālā.
Apartamenti diezgan mīlīgi, pats īpašnieks Tomas ir diezgan spēcīgs viļņu braucējs, 2007 gadā vietējos wave mačos izcīnījis pirmo vietu, arī pārējie iemītnieki ir burātāji un kaitotāji no vācijas, šveices, čehijas, tā kā visi savējie. Pirmajā dienā nedaudz atgulējušies no ceļa devāmies uz Sunset Beach, pludmale ideāla, ērti var piebraukt un viļņi veļas tuvāk krastam, tālāk ir izteikts čops. Vējš pūš no kreisās puses pat nedaudz offshore. Ūdens gan ir pavēss, daži pat lieto pussausās hidras, bet var arī iztikt ar 3mm.
Nākamajā dienā vēja nebija un mēs devāmies nelielā ekskursijā līdz Cape point, kas ir tālākais dienvidāfrikas punkts. Bijām aizbraukuši uz otru raga pusi, kuru apskalo indijas okeāns. Tur savukārt gar piekrasti ir daudz mazu pilsētiņu, ideālas vietas sērferiem un paralēli pludmei stiepjas dzelzeļš. Tuvāk pašam ragam sākas dabas parks, raga galā uzkāpām līdz bākai un kā jau visi tūristi, pamatigi sabildējāmies. Atpakaļceļā braucām pa tumsu un tuvojoties izgaismotajam Cape Town centram tikai aptvērām, cik tā ir liela, bet uz turieni aizbrauksim kādā citā dienā, jo pagaidām turpmākās dienas sola visnotaļ vējainas.

1 komentārs:

Andris K teica...

Lai veicās! Sveiciens no Talsiem!