pirmdiena, 2008. gada 24. novembris

RRD TwinFin


Šogad jaunākā tendence viļņu dēļu tirgū ir dēļi ar divām spurām. Šī mode izplatījusies arī PWA, kur teju puse braucēju redzami uz divspuru dēļiem. Kādas tad ir šo dēļu priekšrocības? Ka izrādās, dēļu labākās īpašības visvairāk izpaužas apstākļos, ko varētu saukt par draņķīgiem – nelieli viļņi un ne īpaši stiprs vējš, kas pie mums nav retums. Dēlis, kas aprīkots ar krietni mazāka izmēra spurām (ap 15cm), piedāvā īstas sērfošanas sajūtu ļaujot griezt asākus pagriezienus un viena loka vietā izgriezt divus arī uz pavisam necila izmēra viļņa. Plānojot savu arsenālu, divspuru dēli var izvelēties arī nedaudz lielāku, kas ļaus izmantot lielāku buru, bet saglabās maza dēļa īpašības, jo dēlis ir ļoti manevrētspējīgs, turklāt divspuru dēli ir vieglāk kontrolēt vējam pastiprinoties, kas nozīmē lielāka vēja diapazona nosegšanu ar vienu dēli.
RRD jau agrāk ir piedāvājuši divspuru dēļus un 2009 gadā to darīs atkal. Pirmie dēļi jau ir nonākuši pie lietotājiem un atsauksmes ir ļoti labas gan no sērferu puses, gan vindserfinga žurnālu testa komandām. Ieskatam neliels video – RRD WaveTwin Latvijas apstakļos.
Paspēju jau iefanot par jauno dēli :) Ja Tu arī vēlies iegūt šādu dēli, spied uz Surfpro logo un tur atradīsi visu info, kā to izdarīt.

1 komentārs:

Anonīms teica...

Vējdēlis tiešām ir fantastisks. Var izpildīt tādus pagriezienus, kurus ar vienspuru dēli nav iespējams. Arī lācieni sanāk ļoti viegli. Pagriezieni ir ļoti ērti izpildāmi un vēddēlis ļoti labi konrtolējams. Ir arī daži mīnusi: grūtāk sākt glisēt (nepieciešams spācīgs un diezgan stabīls vējš), nevar tik cieši braukt pie vēja, kā ar vienspuru dēli. Tomēr šie daži mīnusi nespēj bojāt kopējo lielisko iespaidu par dēli.

Artis LAT 50